Antalya rent a car

Antalya Rent a Car

Kilometre ve aylık ödeme kapsamında, kendi aracınız yerine koyabileceğiniz bir araç kiralama için Antalya rent a car iyi bir tercih olacaktır.

Orta sınıf, ekonomik ya da üst sınıf araç kiralamayabilmek için en az iki senelik ehliyet gereklidir. Eğer lüks bir araç kiralamak isterseniz, ehliyetinizin süresi üç senedir. Kiralamak istediğiniz aracı, dilerseniz başka bir kişiye de kullandırabilirsiniz. Fakat bunun da bir şartı vardır. İkinci olacak kişinin yani ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka firmaya bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmiş olası gerekir. Böylece ek sürücü da aracın kaskosu kapsamına girmiş sayılır. Eğer ek sürücü kontrata eklenecek ise, o kişinin de sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet gibi kriterlere uyum sağlaması gerekir.

antalya rent a car

Araç kiralama süresi en az bir gündür. Saatlik araç kiralamalar da firmamızda bir günlük olarak ücretlendirilebilmektedir. Turizmin başkenti olan Antalya da hizmet veren Antalya rent a car firması, her cebe uygun fiyat uygulaması ile oto kiralama hizmeti sunuyor. Filoda bulunan araçların çoğunluğu yakıt tasarrufuna sahip olan dizel araçlardan oluşmaktadır. Marka ve model tercihinize göre uygun olan araçları firmamızdan talep edebilirsiniz. Kiralanan araçların bakımları, kiralanma süreleri bittikten sonra, işinin ehli olan servis personelleri tarafından dikkatlice kontrol edilerek yapılmaktadır. Araç için belirlenen eksiklikler giderildikten sonra tekrar siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Antalya rent a car firmasından kiralayacağınız araçlarımız, klimalı, son model, bakımı yapılmış, sigortalı ve full kaskolu olarak hizmete açılıyor. Antalya’nın görülmeye değer turistik doğal ve tarihi mekanlarını güvenli ve konforlu bir şekilde gezmeniz için tatilinizin keyfini, son model araçlar ile çıkarabilirsiniz. Köklü bir geçmişe sahip olan firmamız sayesinde hem güvenilir araç kiralayabilir hem de personellerimizden kiralama alanında öğrenmek istediğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren Antalya rent a car ucuz oto kiralama firmasının telefon numarası ya da web sitesi gibi iletişim bilgilerinden de bilgi almanız mümkündür. Aldığınız bilgiler doğrultusunda bütçenize en uygun olabilecek aracı seçerek rezervasyon da yaptırabilirsiniz. Araç kiralama ayrıcalığını yaşayabileceğiniz firma sayesinde Antalya’da tatil yapmanın keyfini çıkarın!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir