En tatlı ve en güzel youtuber sude

Merhaba,

Bu makalemizde,sizlere en talı ve en güzel youtuber olan Sude’nin kanalı hakkında bilgi vereceğim ve kanalına abone olmanızı rica edeceğim.

Video paylaşım platformu olan youtube da, son yıllarda giderek yaygınlaşan youtuberler arasına minik kızımız sude de katıldı.Lakin,sude kanalında abone az olmasından ve izlenmemesinden çok üzgünmüş.Ekşi sözlük,C-w,r10,onedio v.s gibi platformlarda yayınlanan haberler sayesinde Sude’nin abone sayısı şu gunlerde artmakta.Bir çok kişi bu minik ve tatlı youtube destek olmak adına sude’nin kanalını ziyaret ederek abone olmakta.

Kalbinin güzelliği yüzünde görülebilen Sude’yi c-w ay ın en iyi youtube seçerek kendisine hediyesini göndermiş.Onedio ekibi de Sude’ye destek olmak için video hazırlayıp paylaştı.

Tatlılığı ile dikkat çeken minik kardeşimizin kanalında kendi videolarını yayınlayıp farklı oyunlar v.s hakkında bilgi paylaşımı yapmakta.

Ekşi sözlük de yayınlanan haberden sonra bir hayli abonesi olan sude’nin daha sonra giderekbu haberin yayılması üzerine şimdi daha da fazla abonesi bulunmakta.

Sude’nin o güzel gülüşüne sebep olmak için sizlerde bu tatlı küçük kardeşimizin kanalına destek vererek abone olabilirsiniz.Kanalına boyama ve oyun videoları yükleyen sude şuan için aboneliklerinden ve gördüğün ilgiden memnun hatta kanalında bunla ilgili bir video paylaşmayıda ihmal etmiyor.

Aşşağıdaki linkden kanalına abone olabilirsiniz.

Sude’nin Kanalı

Teşekkürler başlıklı videosu:

Onedio tarafından hazırlanan video:

 

Ekşi Sözlük,onedio,cw,r10,bir çok forum ve sosyal ağ üzerinden sude’nin youtube kanalına destek gelmekte.Cw tarafından kendisi ayın youtubere seçilerek hediyesi

 

Önemli Not: Arkadaşlar Sude’nin ”özel bir durumu” var, kendisinin ”iyi bir youtuber” olduğu hakkında bilgisi yokmuş. Ailesinin ricasi üzerine bu ”özel durumu” hakkında dikkatli olursak çok iyi olur.

Bir önceki yazımız olan sesli chat seo başlıklı makalemizide okumanızı öneriyoruz.

Comments

  1. Çok güzel bir haber paylaşmıssınız.Bizde sude kardeşimizi sayenizde gördük,hemen abone olduk.Paylaşım için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir