kameralı chat

Merhaba.
Uzun bir aradan sonra yeni bir makale yazma gereği duydum.

Bu makalemizde değinmek istediğim Türkiye’de son yıllarda , “kameralı chat” ve “mobil sohbet” sitelerine olan yoğun ilgi.
Başlıca Dünya genelinde yayılan sosyal ağlar ile kolay ve hızlı bir şekilde arkadaş edinilebilinmektedir.Üstelik mobil cihazlar ile kolaylıkla sosyal ağlar kullanılmaktadır.Buna rağmen,Türkiye’de sosyal ağ kullanımı her ne kadar yoğun olsada,arkadaşlık sitelerine ilgi artmaktadır.Bu ilgi sadece sesli siteler ile sınırlandırılmamalıdır.Her ne kadar bizlerin hizmet sunduğu arkadaşlık sistemi ile hizmet sunan sitelerde düşüş olmuş olsada,farklı sistemler üzerinden hizmet sunan sitelerde artış gözlemlenmektedir.

Genel bir çerçeve içerisinde bakıldığı zaman,sosyal ağlar her ne kadar chat sitelerini tabiri caiz ise öldürmüş olsa da,kameralı chat sitelerine ilgi artmaktadır.Kameralı chat siteleri çeşitli sistemler ile yollarına devam etmektedir.Tabi bazı sistemler artık popülerliğini kaybetmiş olsa da,giderek daha çok ilgi gören sistemler de bulunmaktadır.

kameralı chat

kameralı chat

Aslın da bizlerin sunmus olduğu sistemlere azalan ilgiyi,bizler yani arkadaşlık hizmeti sunan seslisohbet sitesi sahipleri hızlandırmış olduk.Sebepi aslında cok basit,elbet de mobil platformlar,her sektörde olduğu gibi bu sektörde de düşüş yaşatacaktı.Lakin,bir anda olur olmaz zaman da site kullanıcılarının gözüne sokarcasına daha ortada bir şey yok iken,mobil sesli chat dillendirilmeye başlandı ve hatta şuan için bile bir çok makalede belirtildiğinin aksine,kullanışlı ve kameralı sesli chat sitelerine tam olarak entegreli bir sistem bulunmamaktadır.
Lakin,mobil sohbet bir kere kullanıcıların kulağına bizler tarafından fısıldanmış oldu ve mobil chat hizmeti de sunan farklı platformlar arayışına kullanıcıları biraz da bizler yönlendirmiş olduk.

Makalenin başında da bahsettiğim gibi chat sitelerine ilgi yoğun olarak sürmektedir.Tıpkı halen tutkunları bulunan yılların eskitemediği mirc vs gibi sistemler de olduğu gibi görüntülü sohbet sistemleride gördüğü ilgiyi korumaktadır.Fakat,kullanıcılar farklı sistemlere yönelmektedir.

Bu arada makalemi çalan arkadaşlar dmca boşuna para ödemiyorum.Toplu halde dmca bildirimi yapmaktayım.Makalemi ve makalelerimi kendi sitelerinde yayınlayanları dmca ile google bildirmekteyim.

Bir önceki yazımız olan seslisohbet başlıklı makalemize de göz atabilirsiniz.

Comments

  1. başarrılı seonuz ve yazılarınız var yakın zamanda takip etmeye başladım yazılarınızı inceledim bilgi içerikli ayrıca seoyla ilgili daha fazla yazı yazmanızı bekliyom

  2. Ben de arkadaşa katılıyorum, makalelerinizi düzenli bir şekilde takip ediyorum, umarım daha çok yazarsınız.

  3. Kameralı Chat özelliği çok güzel ve sorunsuz çalışıyor Sesli Chat ekibine teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir