Kameralı seslisohbet özellikleri

Seslisohbet ve arkadaşlık sitemiz içerisinde kameralı seslisohbet özelliğini kullanabilmeniz için bilgisayarınızda bulunan kameranın takılı olduğundan emin oldukdan sonra oda içerisinde bulunan yazı yazma sekmesinin hemen üstünde kamera ikonuna tıklamınız oda içerisinde kameranızın aktif olmasını sağlayacaktır.Ve böylelikle diğer kullanıcıların sizleri görebilmesini sağlamış olacaksınız.

Oda içerisinde kamerası aktif olan kullanıcıyı görebilmektesiniz.Eğer isterseniz kullanıcının kamerasının rumuzunun yanında görüntüsünün üstüne tıklarsanız size ayrı bir pencerede açılacaktır ve kamerası açık olan kişi de sizin kamerasına baktığınızı bilecektir.

eğer çoklu olarak kamerası akrif kullanıcıları tek bir pencerede görüntülemek isterseniz yine yazı sekmesi üstünde bulunan ikonlar arasından göz simgesine tıklamanızla beraber oda içerisinde bulunan ve kamerası aktif olan her kullanıcıyı tek bir pencerede görüntülemiş olursunuz.

Kameralı seslisohbet sitemiz içerisinde kamera kullanma veya herhangi bir sorun için yetkili arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir