Sesli chat flash nickler

Merhaba,

Görevli arkadaşlar ve vip üyelerimizin kullanımına sunulan Flash ( Hareketli avatar ) sesli site içerisinde kullanıcıya daha hoş bir görünüm sağlamaktadır.

Çeşitli programlar ile yapılan ve farklı görünümleri olan sesli chat flash nick sohbet odası içerisinde iken profilim sekmesi altında düzenlenebilmektedir.

Sesli chat flash nick olarak da adlandırılan flash yüklemek için öncelikle resim yükleme sitelerine veya oda içerisinde bulunan resimde görüldüğü gibi işaretlenmiş kısımdan yüklenmeli.

sesli chat flaş nikler

Resim yükleme işlemi bittikden sonra resim adresini yani linki kopyalıyoruz

Mause ile rumuzumuz üzerine sağ tıklıyoruz.Açılan sekmede Resimde görülmektedir) profilim alt sekmesine tıklıyoruz.

flaş nik yükleme

Açılan yeni pencerede resimde gösterilen kısımdan biraz önce kopyaladığımız resim adresini yani flash ımızın linkini yapıştırıyoruz ve yine aynı pencerede bulunan değiştir butonuna tıklıyoruz.

flaş nikler

 

F5 ( Sayfa yenileme işlemi yapıyoruz) Eğer hatasız yükleme işlemini yapmışsanız f5 yaptığınız takdirde flash nickiniz görüntülenmeye başlayacaktır.

Flash nick kaldırma işlemi içinde yine aynı kısımdan resim linkini silerek değiştir diyoruz yine f5 ile flash olmadan sohbet paneli içersinde sohbete devam edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir