sesli chat seo

Sesli chat seo

Kurumsal ve kişisel web sitelerine Seo hizmeti sunan sihirliseo hizmete girmiştir.Uzun süredir,Kurumsal ve kişisel yerli ,yabancı web sitelerine Seo çalışması yapmaktayız.Ve artık firma kapsamı içerisinde bu çalışmaları yaparak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Normalde Sesli chat sitelerine Sesli chat seo hizmeti vermiyorduk.Lakin,neden olmasın diye düşündük ve ekip arkadaşlarımız ile bu sektör için de hizmet vermeye karar aldık.

Ayrıca dilerseniz, yüksek değerli sitelerden veya yine yüksek değerli edu ve gov sitelerden backlink hizmetide vermekteyiz.

Diğer sektörlerde olduğu gibi,Aynı kelimeler için bir site ile çalışmalarımızı yapmaktayız.Misal,x sitesi sesli sohbet ve sesli chat kelimelerinde bizler ile çalışmak istedi ve çalışmaya başladı. Bir baska site olan Y sitesi de bizimle bu kelimelerde çalışmak istediği an x sitesi ile daha önceden çalışmaya başladığımız ve anlaşma yaptığımız için Y sitesi ile o kelimelerde ve o kelimelerin alt kelimelerinde çalışma yapmamaktayız.

seo

seo

Zaten size herhangi bir sesli chat Seo hizmeri veren  firma, aynı sektörde 2 den fazla site için çalışma yaptığını ve sizinlede çalışabileceğini söylediği zaman,onlara şunu sorun.Siz,acaba aynı sektörde ki ve aynı kelimelerde ki bizim sitemiz ve diğer müşterilerinizin siteleri arasından hangisini çıkarabildiğiniz üst sıralamaya çıkartacaksınız?

Çünkü sesli sohbet kelimesinde bir sitenin işini aldığınızda o siteyi olabildiğince en üst sıralara taşımalısınız.Peki bir den çok sitenin işini alırsanız hangi siteyi en üste çıkaracaksınız?

 

sihirliseo

sihirliseo

Bu sebepden bazı firmalar ve kişiler tarafından bu şekilde dolaylı yoldan kandırılıyorsunuz.

Sihirli seo,Kurumsal ve kişisel olarak bir çok referansa sahiptir.Ve her geçen gün bizimle çalışan müşterilerimiz artmaktadır.Referans kelimelerimizden bazıları sitemize eklenmiştir.Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sitemizde sitelerini yayınlamamaktayız.Lakin,bizimle çalışmak isteyen ve referanslarımızı öğrenmek isteyenlere referans listemizi göndermekteyiz.

Sesli sohbet sektöründe de paravan sitelerimiz harici referansımız seslizindan.com dur.Bu site zaten bize ait tir.Zaten kelimelerinde sıralamasını görmüşsünüzdür.

Sesli sohbet seo veya herhangi bir siteniz için ( Yasal olan sektörler içindir ) Seo çalışmasında bizimle çalışmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir