sesli panel

Merhaba,

Sesli chat sektöründe sesli panel ve seo hizmeti vermeye hazırlanıyoruz.Daha önce sesli sitelere seo desteğimiz yoktu.Lakin; seslipanel sektörüne girmeye karar verdik ve bu sebepden seo hizmetide vereceğiz.

Zaten web security,web yazılım ,seo v.s gibi hizmetleri sunuyorduk,hizmetlerimiz arasına panel hizmetinide ekleme ve seslilere seo hizmeti verme kararı aldık.

Çalışma arkadaşlarımızın her biri kendi alanlarında uzman kişilerdir.

Hizmet verdiğimiz alanlar:

Web security

Web yazılım

Seo

Sesli panel

Yerli ve yabancı belirtmiş olduğumuz alanlar (sesli panel haric) da referanslarımız bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz neler içerir kısaca belirtelim.

Web security: Server güvenliği,web site güvenliği ve kişisel pc güvenlik.

Web yazılım: İstediğiniz yazılım dilinde,dilediğiniz gibi ve mobil uyumlu web siteleri.

Seo : Firma yada kişisel web siteleriniz için ilk sayfa çalışması.

Sesli panel sektörüne neden giriyoruz kısaca onuda açıklayalım;Bizi yakından tanıyanlar zaten sesli sohbet sitelerimizi bir inat uğruna açtığımızı bilirler.Ve seslisitelerde pek uzun bir mazimiz yoktur.Açıkcası seslilerin genel seviyesiz ortamlarını tasvip etmeyen ve sevmeyen kişileriz.Buna örnek sitemizde bulunan ban listin ne kadar uzun olduğudur ve user için kendimizden ödün vermedik vermeyizde ( :

Tıpkı seslisohbet sitesi gibi panel sektörüde inat uğruna olacak,bizim sesli sitelerimizden maddi bir beklentimiz olmadığı gibi panel sektöründede bir beklentimiz yoktur.Zaten ALLAH’a çok şükür diğer sektörlerdeki yüze yakın yerli,yabancı web sitelerimizden ve hizmetlerimizden kazançlarımız bulunmaktadır.

Neden inat ettik de buna karar verdik,hani şu çok bilmiş sesli panelci ler varya diğerlerini tenzih ederim.İşin ehli ve insanlığı çok değerli büyüklerimiz ve kardeşlerimiz harici kişilerden bahsediyorum.

Sitelerime gelipde içeriklerimi,temamı,hatta kaynak kodlarımı bile inceleyip,linklerimi takip edip sanki link aldığım yerden link alabileceklerde link almayı amaçlayan söz de seo uzmanı ve panelci olarak piyasa da dolaşan makalelerimizin benzerlerini açan,seo uzmanıyım diyipde bizden örnekleme yaparak çalışma yapmaya çalışan ve hatta sitelerimizi referans olarak bile göstermeye kalkan sahtekarlara inat bu söktörde de varız diyoruz (.

Yakın zamanda hizmetlerimizi inceleyebileceğiniz web sitemiz kullanıma hazır olacaktır.

 

 

Comments

  1. hayırlı olsun bir zamanlar panelcilik yaptım piyasada tutunmak istiyorsanız kendi panelinizi çıkartmalısınız anladıım kadar yazılımda sıkıntınız yok size tavsiyem kendi panelinizi kodlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir