sesli panelci

Seslipanel kurulumu

Merhaba,

Bu yazımızda sesli panel kurulumunu kısaca yazılı ve videolu olarak anlatmaya çalışacağım.

Benimde web den indirmiş olduğum ve kullanışlı paneller arasında bulunan paneli sizler ile paylaşıyorum ve bazı arkadaşlar eksik dosya algısına düşmekteler.
Panel kolaylıkla kurulmakta.Hatta panellerden pek anlamadığım ve 3. kurulum yaptığım halde gayet kolay bir şekilde video da göreceğiniz üzre kurulumu yapmayı gösterdim.

Kısaca kurulumdan bahsetmek gerekirse;
Yapacağımız işlemler:
Ftp ye dosya aktarımı.
Yeni bir Database oluşturma.
sql i db ye aktarma.
Config dosyasını editlemek.

İndirmiş olduğunuz rar dosyasını masa üstüne sağ tık ile çıkartıyoruz.

Rar içerisinde bulunan sql dosyasını masa üstüne alıyoruz. ( db içe aktarım yapıcaz )

Dilerseniz önce yeni bir database oluşturabilirsiniz yada ftp ye dosya aktarımı yapıldığı zaman içerisinde oluşturabilirsiniz. Db bilgilerini kayıt ediyoruz.

Database oluşturdukdan sonra masa üstüne aldığımız sql dosyamızı içe aktarım yapıyoruz.
Ftp ye dosyalarımızın aktarımı bittikden sonra,Config dosyamızı düzenliyoruz.Oluşturduğumuz db bilgilerini config dosyasına giriyoruz.

Ve seslipanelimizin kurulum işlemi bitmiş oluyor.Gerisini siz halledersiniz zaten.

Video da bazen beklemeler oldu video esnasında bir yandan da telle konusuyordum kusuruma bakmayın.İşin erbabı olan sesli panelci arkadaşlar daha iyibilirler lakin kurulumu bu şekilde bitirdim ben.

Bazı gereksizler kurulumu beceremediklerinden dolayı sucu bizde bulup yorumlarda argo kelimeler kullandığı için Rar sifrelidir ve rar sifresini konuya yorum atıp yorum kısmında mail adresi girdiğiniz maile gönderilecektir.

EDİT RAR ŞİFRESİ:  revoxx

indirme linki: https://goo.gl/BLPkQ6

Comments

  1. Dostum siten güzel yükselmişti google fark etti sanırım al aşağıya yaptı güzel gidiyordun fakat seo uygulaman ters tepti büyük ihtimal diger çalışma yaptıgın sitelerde kısa sürede al aşağı olacaktır. fazla abanma istersen link konusunda iyi çalışmalar dilerim.

  2. Değerli yorumun için teşekkür ederim.Lakin,Bir sebepden dolayı kendim link akımını değiştirdim ve link akımını değiştirdiğimiz zaman google web master toolsda gelen bağlantıları güncellediğimiz den dolayı google de oynama olacağını tahmin ediyorduk.Yakın zamanda yeniden düzelir.

        1. Kusura bakmayın rahatsizlikdan dolayı nete giremedim.Belirtmiş olduğunuz maile panel şifresi gönderilmiştir.

  3. Merhaba, suanda bir siteye kurdum, nick yazip girise bastigimda siteadi.com/eswin/index.phpye yönlendiriyor. ama ben ana dizine kurdum, videodaki gibi always/index.php ye yönlendirmiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir