Sohbet odaları içerisinde seslisohbet nasıl yapılır?

Merhaba dostlarımız sitemiz içerisinde arkadaşlarınızla veya diğer konuklarımızla seslisohbet yapabilmeniz için yapmanız bilgisayarınızda ki mikrofonun takılı olduğundan emin oldukdan sonra sohbet odası içerisinde yazı yazma alanının solunda bulunan konuşma butonuna tıklamınız oda içerisinde sesli sohbet yapabilmeniz için mikrofonu aktif edecektir.

Eğer oda içerisinde sesli olarak sohbet yapılıyorsa veya dinleti olarak herhangi bir eser sunuluyorsa konuşma butonuna tıklayamazsanız.Bunun içinde yine konuşma butonunun hemen sağ üst tarafında bulunan el simgesine tıklamanız ile birlikte rumuzlarının bulunduğu kısımda mikrofon kullanma sırasına geçmiş olacaksınız böylelikle sıra ile isteyen konuklarımız mikrofon alabilirler dilerlerse sesli olarak sohbet yapabilirler veya herhangi bir eseri dinleti olarak oda içerisinde bulunan diğer kullanıcılara sunabilirler.

Mikrofon bırakmak içinse yu karıda bahsi geçen konuşma butonuna tekrar tıklanması ile mikrofon bırakılmaktadır.

Herhangi bir sorununuzda yetkili arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz.

Comments

  1. özellikle yazma gereği duydum tebrik ediyorum seni dostum en başta beni sesli chat panelcileri seo uzmanıyım diyerekden paramı yediler uzun süre bende site sahipliği yaptım helal olsun sana bu domainin spama düştüğünü biliyorum spamdan sen çıkarttın kaliba kısa sürede buraya kadarda getirdin bravo sana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir